KONST / Litografier / Färglitografi 16185078
nr 1618 5078
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Signerad, numrerad Hc. Färglitografi, bildmått: 21x22 cm, yttermått inklusive ram: 33x32 cm
Utrop:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:33:58
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner